sf-anasayfa

Sellerflash İle Mümkün

Yüksek Karlılık Ve Kolay Yönetim İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

SellerFlash Basit Arayüzü, Rekabetçi Özelliklleri, Kolay Yönetim Süreçleri Ve Eşsiz Performansıyla İşinizi Büyütmek İçin İhtiyacınız Olan Herşeyi Sunuyor.

0 %

Müşteri Memnuniyeti

0 h

Uzman Destek Ekibi

0 k+

Sipariş Sayısı

0 +

Memnun Müşterimiz

Tüm Özelliklerimiz

Rahat ve Güvende Hissettirecek Özelliklerimiz

- 1 -

Buyer/Seller Mesajlaşma Modülü

Müşterilerinizin göndermiş olduğu mesajları SellerFlash mesajlar modülünde görüntüleyip cevap yazabilirsiniz. Gelişmiş şablon yönetimi ile hazır şablonlar kullanarak çok kısa sürede detaylı cevaplar verebilirsiniz.

- 1 -

- 2 -

Satıcı Feedback Kampanyası Modülü

SellerFlash Feedback modülü ile mağazanızdan ürün satın alan müşterilerin mağazanıza geri bildirim bırakmalarını sağlamak için otomatik feedback kampanyaları oluşturabilir, istediğiniz koşullarda ve zamanda gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

- 2 -

- 3 -

Envanter Yönetimi

Amazon mağazanızdaki envanter işlemlerini SellerFlash Envanter ekranından kolaylıkla ve çok daha pratik bir şekilde yapacaksınız. Zamanın sizin için değerli olduğunu biliyoruz o sebeple envanter süreçlerini SellerFlash’ta inanılmaz hızlı hale getirdik.

- 3 -

- 4 -

Ürün Listeleme

Amazon mağazanızda yeni ürün listelemek için SellerCentral panelinize gitmeden SellerFlash envanter menüsünden işlem yapabilirsiniz. Mağazanızda listelemek istediğiniz ürünler dakikalar içerisinde SelelrCentral envanterinize gönderilir.

- 4 -

- 5 -

Ürün Arama ve Doğru Ürünü Bulma

SellerFlash eklentisi ile saniyeler içinde binlerce ürünü SellerFlash panelinize ekleyebilirsiniz. SellerFlash panelinize eklenen ürünleri yüzden fazla detaylı arama filtresini kullanarak filtreleyip en doğru ürünleri bulabilirsiniz.

- 5 -

- 6 -

Analitik ve Raporlar

Ayrıntılı raporlar yazılımımızda mevcuttur. Bu raporlar sayesinde rakiplerinizle daha fazla rekabet edebilirsiniz. Gelir-gider raporu, Sipariş takip raporu, Hesap sağlık raporu, Çok satanlar raporu, Marka raporu gibi birçok raporlama sistemine de sahiptir.

- 6 -

- 7 -

Benzersiz Yapay Zeka Destekli Bulut Uygulaması

Herşey bulutta olduğu için bir cihazda yaptığınız işleme başka bir cihazdan devam edebilirsiniz. SellerFlash uygulamasına dilediğiniz cihazdan erişebilir yapay zeka destekli uygulamamız ile tüm Amazon süreçlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Amazon’da yapacağınız tüm işleri cebinize sığdırdık bile.

- 7 -

- 8 -

Üstün Stok Kontrol Ve Fiyatlandırma Algoritması

Sellerflash, ürünlerin fiyatı, döviz kuru, gümrük veya kargo ücretleri değiştiği zaman belirlediğiniz kar marjları üzerinden fiyatı yeniden hesaplar ve mağazanızdaki fiyatı hemen günceller. Bu işlemleri siz uyurken ve dinlenirken bile SellerFlash bunları 7/24 yapmaya devam eder. Sizin için en uygun fiyattan satışı sağlayarak sizi herkesten bir adım ileriye götürür.

- 8 -

- 9 -

AutoPricer İle Rekabette Hep En Önde Olun

Amazon’da karlılığınızı sürdürebilmeniz için rekabete girmeniz önemli. SellerFlash Buybox veya en düşük fiyat seçeneklerinden dilediğiniz için rekabete girmenizi fiyatlarınızı otomatik olarak ayarlamanızı sağlar.

- 9 -

- 10 -

Buybox Avcısı Yapay Zeka

Mağazanızda karlılığınızı ve siparişlerinizi en üst düzeye taşıyacak alt yapımız kendi satış stratejinizi en ince ayrıntısına kadar kurgulayabilmenize olanak tanır.

- 10 -

- 11 -

Sipariş Takibi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Amazon satıcı hesaplarınızdan aldığınız tüm siparişler depoya ve depodan müşteriye teslim edilinceye kadar her adımda SellerFlash tarafından takip edilir. Siparişlerinizin iade edilmesi veya herhangi bir sebeple tarafınıza geri gelmesi durumlarında da SellerFlash hemen devreye girer bunu size bildirir.

- 11 -

- 12 -

Sipariş Vermek Tek Tık Yakınlıkta

Siparişlerinizi vermek ve siparişleri teker teker takip etmek zahmetinden sizi kurtarıyoruz. SellerFlash, siparişi verdiğiniz ilk andan itibaren siparişinizi odağına alır. Satın aldığınız ürün kargoya verildiği zaman kargo firması, kargo takip numarası, gönderim tarihi gibi tüm gerekli detayları otomatik olarak Amazon hesabınıza aktarır.

- 12 -

- 13 -

En Kapsamlı Telif Hakkı Veritabanı

SellerFlash, ABD Patent ve Marka Ofisi (USPTO)‘dan elde edilen on milyondan fazla ticari marka kaydını veritabanında tutmaktadır. Sistem entegrasyonu sayesinde tüm bu ticari markalar günlük olarak güncellenir. Bu markalar arasında arama yapabilir veya belirli markalara ait ürünlerin mağazanızda yasaklanmasını ve mağazanızdan anında kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

- 13 -

- 14 -

Gelişmiş Ara Depo Sistemi

Sizin için oluşturulan özel depo adresi aracılığıyla ürününüz çoğu zaman çok daha uygun fiyata alıcılarınıza iletilir. Depoya ulaşan ürününüz özenle kontrol edilir ve sizin etiketleriniz ile tekrardan paketlenir. Pakete mesajınız veya veya dilerseniz promosyon ürünleriniz eklenir ve sizin adınıza alıcıya gönderilir. Ara depo sistemi entegrasyonu ile ürünlerini gönderdiğiniz ara depo ile iletişim kurabilir, ticketlar aracılığıyla ürünleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

- 14 -

Amazon’da sizi bir adım ileriye götürecek çözümler sadece SellerFlash’ta!