SellerFlash Affiliate

Affiliate Satış Ortağımız Olun

SellerFlash Affiliate

Affiliate Programına Katılmak için Yapmanız Gerekenler

- 1 -

Kayıt Ol

SellerFlash affiliate programına SellerFlash kullanıcısı olan herkes katılabilir. Başarılı bir affiliate süreci yürütmek için:       • SellerFlash'in Amazon Satışı nasıl kolaylaştırdığını ve nasıl güçlü bir araç olduğunu anlamalısınız.                                         • Bu programı tavsiye edebilecek bir hedef kitle ya da danışanlara sahip olmalısınız.

- 1 -

- 2 -

Danışanların ve Hedef Kitlen ile Paylaş

Tekrar eden komisyonu kazanmak için yapman gereken linkini insanlarla paylaşmak. Ama başarılı bir süreç yürütmen adına programa kayıt olduktan sonra sana bazı dökümanlar göndereceğiz.                                                                                     • Affiliate Program Dökümanı                                                          • Affiliate'lerini takip etmek için dashboard erişimi                      • Grafik ve videolar

- 2 -

- 3 -

Kazanmaya Başla!

Paylaştığın link ile SellerFlash'e kayıt olan her bir üye için 24 ay süreyle %20 komisyon kazanmaya başla. Hem kitlenin işlerini kolaylaştır hem de ek gelir elde et.

- 3 -

- 4 -

Kazandığım Parayı Nasıl Kullanırım?

Kazandığın Affiliate kredilerini 2 yöntemle kullanabilirsin:       1. Affiliate kredisi 50$ ve üzeri ise ara depo ödemelerinde veya abonelik ödemelerinde kullanabilirsin.                               2. Affiliate kredisi 100$ üzeri ise kendi Payoneer Banka hesabına aktarabilirsin.

ŞİMDİ BAŞLA
- 4 -