SellerFlash Hakkında Sık Sorulan Sorular

İhtiyacınız Olan Tüm Özelliklere Sahip SellerFlash Hizmetinizde

SellerFlash getirdiği inovatif çözümler ve üstün özelliklerle Amazon mağazanızda tüm kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Size de rahat ve güvenli satış yapmanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Örneğin saniyeler içinde, mağazanıza eklediğiniz halde satışını yapmadığınız ve Buybox’a sahip olmadığınız tüm ürünleri ayıklayıp mağazanızdaki atıl ürünlerden kurtulabilirsiniz.

Ya da mağazanızda belirli kriterlere uygun ürünleri filtreleyerek onları yasaklı ürünler listesine dahil edebilirsiniz.

SellerFlash sizi belirsizlikten de kurtarır. Mağazanızda kargo veya vergi ücreti belirsiz olan ürünleri ayıklayabilir ve bu yolla mağazanızı muhtemel zararlardan koruyabilirsiniz.

Seller Flash Envanter Yönetim Ekranı görebileceğiniz en kullanışlı, pratik ve kolay envanter yönetim panelidir.  Ürünlerinize ilişkin tüm ayrıntılar bir tık yakınlıkta olacak. 

Detaylı arama özelliği sayesinde, ürünlerinizi marka ve kategorilerine göre hızlıca listeleyebilir, stok sayısı, satıcı sayısı,  telif hakkı olan ürünler,  indirimli ürünler gibi onlarca özel filtre seçenekleriyle mağazanıza altın dokunuşlar yapabilirsiniz.

Amazon’da satış için tek başına yeterlidir. Başka bir uygulama kullanmanıza gerek kalmaz.

Sizin için oluşturulan özel depo adresi aracılığıyla ürününüz çoğu zaman çok daha uygun fiyata ara depoya iletilir. Tüm ürünleriniz veya gönderimi olmayan(undeliverable) ürünleriniz için ara depo seçeneğini kullanabilirsiniz. Depoya ulaşan ürününüz özenle kontrol edilir ve sizin etiketleriniz ile tekrardan paketlenir. Sizin adınıza pakete mesajınız veya veya dilerseniz promosyon ürünleriniz eklenir ve sizin adınıza alıcıya gönderilir. Ara depo sistemi entegrasyonu ile ürünlerini gönderdiğiniz ara depo ile iletişim kurabilir, ticket oluşturarak hızlı bir şekilde ürünlerinizin son durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Siz uyurken ve dinlenirken bile SellerFlash fiyatları ve stokları sürekli kontrol ederek mağazanızdaki stok durumunu ve fiyatları günceller. Mağazanızdaki bir ürünün stok durumunu ve fiyat - kur  güncellemesi durumunda ilgili değişimleri hemen mağazanıza uygular.

 

Sizin için en uygun fiyattan satışı sağlayarak sizi herkesten bir adım ileriye götürür. Karlılığınızı optimum seviyeye taşımak ve kendi fiyat stratejinizi oluşturmak artık çok daha kolay. Çünkü SellerFlash’ta hem global  hem de depo aracılığıyla gönderimler için her fiyat aralığına ayrı ayrı kar marjları ve minimum stok miktarlarını belirleyebilirsiniz.

Bir ürüne ait güncelleme geçmişini her zaman envanterinizde görüntüleyebilir, gün içerisinde ne kadar sıklıkla güncelleme yapıldığını kolayca görebilirsiniz.

Siparişlerinizi artırmak için takip edeceğiniz stratejiler başında satış potansiyeli yüksek olan ürünleri eklemek geliyor.  Bunu da bu kritere uygun ürünleri ekleyerek yapabilirsiniz. Amazon’da sales rank sürekli değişir ve bunları takip etmek çok zordur.  SellerFlash, bünyesindeki salesrank filtreleri ve etkin Sales Rank Optimizasyonu ile mağazanıza potansiyeli yüksek ürünleri eklemenizi sağlar.

Amazon’da nitelikli bir satıcı olmak için müşterilerinizden olumlu geri bildirimler (feedback) almanız çok önemli. Siparişi teslim edilen müşterilerinizden geri bildirim alabilmeniz için belirlediğiniz bir zamanda otomatik mesajlar gönderebilirsiniz.

SellerFlash telif hakkı ile ilgili problemlerden en üst düzeyde korunmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Örneğin, Mağaza sağlığınızı korumak için sizin için özenle hazırlanan filtrelerden birisi de satıcı markalı ürünlerdir. Satıcı adı ve markası aynı olan bu ürünleri mağazanıza eklenirken ayıklanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler bir Trademark olarak tescil edilmemiş olsa bile satıcıya özel bu ürün ile ilgili şikayet almanız durumunda mağaza sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

Telif hakkı listelerinin yanında dilediğiniz marka veya ürünü de yasaklı marka ve ürün listelerine dahil edebilir bunun yanında yasaklı kelimelere sahip ürünlerin mağazanıza eklenmesini engelleyebilirsiniz.

Gerektiğinde mağazanıza özel bilgileri girerek kolayca otomatik fatura da oluşturabilirsiniz.

Her mağazanın temel problemlerinden birisi de tekrarlanan mağazaya farklı SKU’ larla eklenmiş ASIN’lerdir. Bunlar hem mağazanızı sıkıntıya sokabilir hem de karlılığınızı ortadan kaldırabilir.
Merak etmeyin! SellerFlash, mağazanızda tekrarlanan tüm ürünleri üstün algoritmasıyla hızlıca tespit eder ve sizi bundan haberdar eder. Bu ürünleri kolayca seçip mağazanızdan kaldırmanızı sağlar.

Kolay ve Pratik Envanter Yönetimi

Yapay Zeka Destekli Sipariş Yönetimi

Buybox Avcısı Algoritma

Rakip Mağaza Filtreleri

Kapsamlı Trademark Filtreleri

Hızlı , Güvenilir , Uygun Aylık Ücretler